Broche Orange is the New Black
Geïnspireerd door Halloween besloot ik om eens een broche te maken in een kleur welke ik zelden gebruik… oranje…maar ik vind het resultaat eigenlijk heel verfrissend!
In het midden een feloranje lunasoft cabochon (mooi hoogwaardig kunststof met een soort diepte erin). Deze cab is geheel omrand met diverse soorten zwarte en oranje Japanse Miyuki en Toho kraaltjes en koperoranje Tsjechische facet kraaltjes. Rondom de broche nog een franje van ook weer verschillende maten en kleuren Japanse kraaltjes. De achterzijde is afgewerkt met oranje ultrasuede en een goudkleurige brochespeld.
Deze broche heeft een doorsnede van ca. 4,3 cm (verkocht)
Gemma Yocarini
Hallo Daphne,
Wat maak jij een prachtige sieraden, werkelijk een groot compliment waard.
Ik zoek voor mijn vriendin Wally voor haar 65e verjaardag op 28 december een leuk sieraad, maar je hebt het meeste verkocht zie ik tot mijn spijt.
Maar de orange is the new black broche wil ik graag aanschaffen, heb je er moge ook een leuke ketting bij die erbij past?
Hoor graag van je!
Made by Daphne
Hallo Gemma,
Bedankt voor je berichtje. Ik heb je zojuist apart een e-mail gestuurd met meer informatie en de mogelijkheden.
Groetjes, Daphne